W projekcie ujęto koncepcje wielkomiejskiej przestrzeni nawiązując do lokalizacji biura – Gdańska. Każde z trzech pięter obrazuje inne, zupełnie różne oblicze miasta: pełnego parkowej zieleni i bliskiego naturze, z charakterem przemysłowej stoczni, a także tętniącego życiem nabrzeża Motławy. Każde różni się wrażeniowo i ma własny charakter.
Na piętrze parkowym wszechobecna zieleń przeplata się z kolorami drewna i ziemi. Powstało kilka miejsc nawiązujących do parku tj. ścieżka w trawie, leśny korytarz, ogrodowa altana. Najbardziej charakterystyczną strefą jest "podwórko" pomiędzy ceglanymi domkami przeznaczone do spotkań, pełne natury i koloru.
Piętro stoczniowe to miejsce, w którym dzięki stonowanej kolorystyce bardzo łatwo się wyciszyć. Szarości, kolory stali i betonu przełamują jednak zaskakujące akcenty kolorystyczne – miedziane ściany, ręcznie malowane graffiti, kolorowe okładziny z poliwęglanu. Całe piętro nawiązuje do charakteru portowego stoczni natomiast część jadalniana to odniesienie do jej nowoczesnego wymiaru, które dziś jest znanym miejscem spotkań.
Ostatnie piętro inspirowane jest spacerem nad Motławą, wśród nowoczesnej części miasta. Przechadzając się po biurze odnajdujemy charakterystyczne sylwety architektury Gdańska, napotykamy zróżnicowane faktury i rozwiązania kolorystyczne. Ciekawostką na tym piętrze jest punkt kawowy wewnątrz tramwaju.